menu

Realizacje

galeria zdjęć naszych prac

Apartament Botanica

Lokalizacja: Gdańsk
Pow. użytkowa wnętrza: 120m2

 

Dekorowanie mieszkań roślinami jest częstym zjawiskiem, jednak tym razem położono szczególny nacisk na tę kwestię - dominacja naturalnych elementów okazała się być dodatkiem bardzo wyróżniającym, który jednocześnie współgra z okolicą, w jakiej usytuowane jest mieszkanie (budynek mieści się nieopodal morza). Zamiast wielu pojedynczych kwiatów, postawiliśmy na efektowną ścianę równomiernie pokrytą roślinnością. Takie rozwiązanie posiada walory nie tylko estetyczne, ale i praktyczne - przebywanie w pomieszczeniach wypełnionych roślinami jest znacznie zdrowsze i przyjemniejsze dla ich mieszkańców.

 

Pozostała część mieszkania została urządzona w kolorach tworzących harmonijną całość z najważniejszym elementem lokalu, czyli ogrodem wertykalnym. Zamiast  zwrócić się w stronę typowych, konwencjonalnych rozwiązań, wybraliśmy odcienie różu i rdzy, które jeszcze bardziej podbiły soczystość zieleni.

Zwieńczeniem starannie zaprojektowanej aranżacji jest wysmakowane, niebanalne oświetlenie, które celnie podkreśla nietuzinkowy charakter mieszkania.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Możesz też znaleźć nas na:
PEŁNY KONTAKT